1234 North Avenue Luke Lane
South Bend, IN 360001
987.654.3216
987.654.3217
info@easyseo.com
support@easyseo.comMuhasebe & ERP Eğitimi


Finansal Muhasebe ve ERP Uzmanı

LOGO ve SAP ERP Uygulamaları

BU EĞİTİMİ NEDEN SNYBİLİŞİM’DEN ALMALIYIM?

SNY Bilişim Akademi İki şubesi ve konusunda dene yimli kadrosu ile kendisini ispatlamış, kendi alanında güncel bilgi ve becerileriyle donanmış hocaları ile eğitimlerini öğrencilere vermektedir. Bilişim eğitimi konusunda lider olan kurumumuz bölgesinde öncü olup konusunda uzman kadrosuyla Bilişim eğitimi veren tek kuruluştur.

Kamu ve Özel sektörde görev alan, alacak olan Muhasebe ve Finans uzmanı olmayı hedefleyenlerin bu eğitimleri alması kariyerleri adına çok büyük önem taşımaktadır. Bu eğitimi tamamlayan mezunlarımız kariyerlerini mali işler uzmanı, mali işler şefi, mali işler müdürü, muhasebe uzmanı, muhasebe sorumlusu, muhasebe şefi, muhasebe müdürü, insan kaynakları uzmanı, finans uzmanı, finans bütçe uzmanı, finans müdürü gibi pozisyonlarda sürdürme sansı yakalayabilirler. Aynı zamanda bu pozisyonda çalışan kendisini geliştirmek isteyen herkesin alması önerilmektedir.

ERP Uzmanlığı bölümü ise küçük ve orta ölçekli firmalardaki iki milyon kullanıcısı ile sektör lideri durumundaki LOGO firmasının, LOGO Tiger Enterprise programı ile başlamaktadır. Ayrıca eğitim içerisinde LOGO Tiger Bordro modülü ile personel bordro işlemleri uygulamalı olarak verilmektedir. 300 saatlik bu eğitim programı, seçilen seansa göre 5-7 ay arasında tamamlanmaktadır.

MUHASEBE PROGRAMLARI KONUSUNDA NASIL UZMAN OLURUM?

Muhasebe ve ERP Uzmanı olabilmek için bazı egitimleri almıs olmak gerekir. Bu egitimleri kısaca söyle özetleye biliriz. Teorik Muhasebe ve Finans egitimi sonrasında LOGO ve SAP ERP hakkında bilgi sahibi olmak ve bu platformalar üzerinde deneyim kazanmak is hayatında basarılı olmanın temelidir.

Egitim programı içerisinde teorik bilgilerin verilmesinin ardından pratik uygulamalar yapılmaktadır. Laboratuvarı’mız Muhasebe ve ERP kursunun islenebilmesi için özel olarak hazırlanmıstır. Kurs süresince düzenli devam etmeniz durumunda egitiminizi basarıyla tamamlaya bilirsiniz.

Çalısacagınız sistemlerin mantıgını ve isleyisini anlatan bu egitimleri alarak teorik bilgiyi uygulamayla pekistirmek is hayatında sizi her zaman bir adım öne tasıyacaktır. Bu bilgi ve beceriyi aldıgınız egitimlerle pekistirerek kullandıgınız ERP sistemlerinizin analizini yapabilir duruma gelirsiniz. SAP ERP sisteminde Muhasebe, Finans, Satılama, Satıs, Stok modüllerini ögrenerek süreçleri yakından görmüs olacaksınız. Bu konuda profesyonel bir kariyere sahip olabilmek için SNY BILISIM AKADEMIDEN Egitiminizi almanız yeterli olacaktır.