1234 North Avenue Luke Lane
South Bend, IN 360001
987.654.3216
987.654.3217
info@easyseo.com
support@easyseo.comSistem, Ağ ve Güvenlik Uzmanı EğitimiSistem, Ağ ve Güvenlik Sistemleri Uzmanlığı Eğitimleri

Bu eğitimi kimler almalı;

Kamu ve Özel sektörde görev alan bütün IT teknikerleri, uzmanları, mühendisleri ve yöneticilerinin bu eğitimi almaları gerekmektedir. Bu eğitimi tamamlayan öğrencilerimiz bilgi işlem departmanlarında sistem ve network alanlarında çalışabilir duruma gelirler. Sistem ve Network Kursu ile bu alanda kendini geliştiren bireyler bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalarda sistem yöneticisi olabilirler. Eğitim Programı içerisinde teorik bilgilerin verilmesinin ardından pratik uygulamalar yapılmaktadır. Laboratuarımız sistem ve network kursunun işlenebilmesi için özel olarak hazırlanmıştır. Microsoft Sistem Kursu süresince düzenli devam etmeniz durumunda profesyonel sistem ve network yöneticisi olabilirsiniz.
Sistem Kursu Katılım Şartları
Microsoft Sistem Eğitimine katılacak kişilerin temel donanım bilgileri ve temel bilgi teknolojileri kullanım becerisine sahip olmaları beklenmektedir.

Sistem ve Network Kursuna Kimler Katılmalı?

Ağ ve Sistem Uzmanlığı Eğitimi ne katılacak kişiler bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmaların Sistem ve Network Danışmanlığı veren birimlerinde kolaylıkla iş bulma imkanına sahiptirler. Ayrıca Bu tip birimlerde yer alan ancak sistem network konusunda daha ileri düzey bilgiye ve beceriye sahip olmak isteyenlerin katılması gerekli olan eğitimdir. Programa Microsoft, CİSCO, VMware gibi bilişim üreticilerinin en yeni teknolojilerini kullanarak, bilisim altyapılarını uçtan uca tasarlamak, kurmak, yönetmek, BT çözümlerine ve bu alanda en son trendlere hakim olmak isteyenler katılabilir.

Sistem Kursu (Sistem Uzmanlığı Eğitimi) Eğitim Süresi

200 Saat + Etüt

Tamamlandığında Kazanılacak Nitelikler

Bu eğitimi tamamladığınızda sistem ve ağ uzmanı olarak bir kuruluşun network ağ sistemini kurabilir, güvenlik duvarı sistemini devreye alabilir, logların tutulmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında sisteminize herhangi bir saldırı olduğunda buna ilişkin güvenlik önlemlerini alabilirsiniz. Programın sonunda MTA, MCSA, MCSE, CCNA, CCNP HCNA-Security-CBSN, VCP ve CPEH sertikalarına sahip olabilirsiniz. Bu sayede Türkiye ve dünyada aranan nitelikli sistem, ag ve güvenlik yöneticileri olarak uzmanlaşabilirsiniz.

Eğitimin Genel Konu Başlıklarını Aşağıdai gib sıralaya biliriz

Windows Operating System Fundamentals
Windows Server Administration Fundamentals
Networking Fundamentals
Security Fundamentals
Configuring Windows 8.1
IT Infrastructure Troubleshooting Techniques and Tools
Installing and Configuring Windows Server 2012
Administering Windows Server 2012
Configuring Advanced Windows Server 2012 Services
Core Solutions of Microsoft Exchange Server 2013
Project – Home Assignment
Cisco Network Associate
Cisco Certified Network Associate Security
Ethical Hacking Fundemantals
Vmware Vsphere Fundementals
Microsoft Cloud Technologies (Azure, Office 365 and Intune)
Sistem Kursu Uluslararası Sertifikasyon
Sistem Uzmanı
Ağ Uzmanı
Sistem Yöneticisi
Ağ Yöneticisi
Sunucu Donanım Uzmanı
Bilgi İşlem Yöneticiliği
Sistem ve Ağ Uzmanlığı Kursu Başarı Sertifikasyonu